Календар вагітності Тижні з 25 по 28

Posted by | Вагітність | Friday 28 March 2008 09:15

« Гімнастики для вагітних Загальні рекомендації   |   Планування вагітності »

Відтепер вам потрібно відвідувати свого лікаря або акушерку як мінімум раз в дві неділі. А?енно на цьому тижні вам потрібно здати ряд аналізів, включаючи тест на рівень заліза в крові і пробу на толерантність до глюкози. Якщо у вас отріцательниї резус-фактор, то треба провести тест на антитіла.
Цей тест повинен вказати на наявність у вашій крові антитіл до крові дитини, тобто чи не існує ризику імунологічної реакції вашої крові по відношенню до крові дитини. Така реакція може викликати проблеми з подальшими вагітностями, і ваші майбутні діти можуть народитися з жовтяницею. Звернетеся за консультацією до лікаря. Продовжуйте приймати кальцій, він потрібний для зростання кісток дитини.

Ва дитина


Вагітність - Календар вагітності Тижні з 25 по 28 Якщо дитина народиться на цьому тижні, юридично він вважатиметься людською особою, належній реєстрації. Кора головного мозку має розвинену звивину, а маса мозку продовжує збільшуватися. Волосся на головці стає довшим.

Продовжується накопичення жиру, зараз ваша дитина вже чималою, щоб готуватися до виходу “в світ”. Він може розташовуватися усередині матки або вперед головкою, або вперед ніжками. Але у нього ще достатньо місця, щоб за два місяці, що залишилися, розвернутися як годиться - головкою вперед. Не хвилюйтеся, якщо він цього ще не зробив.

Довжина і вага дитини

Довжина від темряви до крижів - близько 25 див.

Вес - приблизно 1100 р.


Tags: , , , , , ,

Вагітність


Схожі записи

Copyright © 2009  Сайт про вагітність, пологи  »  Вагітність
, 0.523 seconds, 2.286 Mb1787